SLOVENSKÁ PRÍRODNÁ KYSLÍKOVÁ KOZMETIKA

VÝNIMOČNÁ SVOJÍM ZLOŽENÍM

Ak ste UŽ naším zákazníkom, t.z. ze už máte základný produkt s antiage špirálou a podrobným návodom, poďte ŠETRIŤ!
Šetrite životné prostredie a pri vašom opakovanom nákupe použite kód: BEZ KRABICKY. Ušetríte aj vaše peniaze a pri vašom opakovanom nákupe vložte kód : BEZ KRABICKY. Kód sa nedá pouziť na darčekové sety a limitovanú edíciu. Platí však aj na už zľavnené kombinácie produktov v Eshope.
Prajeme vám príjemné nakupovanie s pocitom, že stály zákazník dostane vždy niečo viac ako len zľavu.”

oxyaddict blue_1
kyslik ruzova

Kľúčovou zložkou produktov Oxy Addict je OXYWATER – voda obohatená aktívnym kyslíkom, ktorá vďaka jeho vysokému obsahu pôsobí protizápalovo, antisepticky, podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje hojenie. 

hydratacia ruzova

Pre zamedzenie straty hydratácie sme produkty obohatili o extrakt z kaktusu Opuncia mexická (AquaCacteen), ktorý upokojuje podráždenú pokožku, zmierňuje jej začervenanie a svrbenie.

redukcia pigmentacii ruzova

Výťažok z kvetov sedmokrásky (Belides ™) na základe klinických štúdií účinnosti preukázateľne zjednocuje tón pleti, redukuje už vzniknuté pigmentácie a prispieva k celkovému rozjasneniu pleti.

Vyživujúca pleťová maska s aktívnym kyslíkom, 40 ml

Omladzujúci pleťový krém s aktívnym kyslíkom, 40 ml

Čistiace a odličovacie pleťové mlieko, 100 ml

Energizujúca pleťová voda s aktívnym kyslíkom, 100 ml

S kosmetikou Oxy addict jsem se seznámila již při jejím zrodu. Testovala jsem první vzorky a musím příznat, byly již tehdy skvělé. Nejzajímavější je na značce je její použití pro každý tip pleti bez rozdílu.
foto milena zampova
Ing. MIlena Žampová(51)
Vydavatelka lifestylových titulů www.luxuryguideint.cz