Kyslíková kozmetika je len jedna. Tá SLOVENSKÁ. Aj keď vyzerá tak SVETOVO. Preto vznikol slogan OxyGeniuSkinCare. Spojením slov Oxygeni ( kyslík) a Génius. Pretože kyslík je geniálny pre každú pleť.

modelka s kozmetikou
julia ruzova

Na tomto webe je všetko o kyslíku 💨, takže Ťa srdečne vítame  v našej Oxyfamily 💙. Všetci vieme, aký je  kyslík dôležitý. Ale aký to je OxyGenius, keď ide o pleť, sa dozvieš práve tu 💨 💙

Sme jediná a ešte k tomu slovenská kyslíková kozmetika so zapatentovanou  vodnou kyslíkovou zložkou. 12- násobok kyslíka s ďalšími  prírodnými  účinnými látkami zahojí, utíši, hydratuje a vyživí, pokarhá vrásky. Preto u nás nenájdeš rozdelenie výrobkov podľa typu pleti. Kyslík je totiž dôležitý pre KAŽDÚ PLEŤ BEZ ROZDIELU. Preto bude  Oxy Addict  aj Tvojou závislosťou. Preto sme Oxy Genius Skin Care 💙 💨

kyslik ruzova

Kľúčovou zložkou produktov Oxy Addict je OXYWATER – voda obohatená aktívnym kyslíkom, ktorá vďaka jeho vysokému obsahu pôsobí protizápalovo, antisepticky, podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje hojenie. 

hydratacia ruzova

Pre zamedzenie straty hydratácie sme produkty obohatili o extrakt z kaktusu Opuncia mexická (AquaCacteen), ktorý upokojuje podráždenú pokožku, zmierňuje jej začervenanie a svrbenie.

redukcia pigmentacii ruzova

Výťažok z kvetov sedmokrásky (Belides ™) na základe klinických štúdií účinnosti preukázateľne zjednocuje tón pleti, redukuje už vzniknuté pigmentácie a prispieva k celkovému rozjasneniu pleti.

Čistiace a odličovacie pleťové mlieko, 100 ml

Energizujúca pleťová voda s aktívnym kyslíkom, 100 ml

Enzymatický peeling s aktívnym kyslíkom, 40 ml

Liftingové sérum s aktívnym kyslíkom, 40 ml

Omladzujúci pleťový krém s aktívnym kyslíkom, 40 ml

Vyživujúca pleťová maska s aktívnym kyslíkom, 40 ml

S kosmetikou Oxy addict jsem se seznámila již při jejím zrodu. Testovala jsem první vzorky a musím příznat, byly již tehdy skvělé. Nejzajímavější je na značce je její použití pro každý tip pleti bez rozdílu.
foto milena zampova
Ing. MIlena Žampová(51)
Vydavatelka lifestylových titulů www.luxuryguideint.cz