Tipy

Odkedy som pred 14-timi rokmi spoznala silu kyslíka bolo mojim snom vytvorenie kyslíkovej kozmetiky. Keď ma kyslík zachránil z toho zdravotne najhoršieho ( pozri môj príbeh na www.oxyslovakia.com, www.oxywater.sk ) začala som sa na seba pozerať aj ako na ženu, ktorá chce, aby po všetkých zdravotných útrapách opäť žiarila! Vo svojom centre som na sebe a mojich klientkách videla fantastické výsledky profesionálneho kyslíkového ošetrenia. Vždy som si  vravela: “Kiež by sme toto mohli mať doma.” Hneď po zobudení kyslíková sprcha tváre, alebo večer kyslíková maska. Po prvé je profesionálne ošetrenie drahé, za ďalšie efekt trvá iba 2-3 dni. Nehovoriac o tom, že kto má čas chodiť stále do salónu?! A to som ešte netušila o prichádzajúcej covid pandémii, kedy ani nemôžeme nikam chodiť.
Moje predstavy o kozmetike s rovnako silnou koncentráciou kyslíka ako pri použití prístrojov v salóne, ktorá by priniesla všetky prírodné kozmetické látky do pleti,  sa naplnili v  spolupráci s Ing. Martinou Dudovou PhD. Najviac času sme sa zdržali s technickou prípravou- správnym výberom airless obalu, ktorý by vám ten 12x koncentrovanejší kyslík udržal zastabilizovaný pri opakovaných denných použitiach. Nedajte sa oklamať  silou kyslíka v značkách, ktoré tento atribút nespĺňajú a používajú kyslík iba ako marketingový ťah. Mojou garanciou je 14 rokov praxe s kyslíkom vo všetkých jeho formách. Teraz bude kyslík omladzovať, hydratovať a  okysličovať aj vás, moja drahá  Oxyfamily. 
Skutočne  vám ďakujem za dôveru v slovenský brand a spolu budeme OxyGeniálne 🙂

Tipy od Julianny pre pleť 30+, 40+, 50+ a 60+

 
Čistiace a odličovacie pleťové mlieko, 100 ml
Tento produkt je základ! Priznávam, predtým som čistiaci produkt používala iba večer, ráno som si tvar umyla vodou a potom tonizovala. Po rozhovoroch s Martinou Dudovou som zistila, že je to úplne zle! Prírodné čistiace zložky, v ktorých sa nečistoty rozpúšťajú, musíte použiť aj ráno, aby sme odstránili zvyšky mazu, metabolitov krému a samozrejme, v našom prípade aj dodali pleti kyslík. Naneste par strekov mlieka na prsty, pokrúžte prstami ako pri  masáži a následne umyte. Ráno stačí jeden krát, večer, ak  mate  pocit nedostatočného vyčistenia, opakujte! Čistiace  mlieko obsahuje o.i. aj patentovanú zložku HydroGain s preukázateľným hydratačným účinkom aj po umytí! Pleť vás po zmytí mlieka nebude “ťahať”.
Energizujúca pleťová voda s aktívnym kyslíkom, 100 ml
Tak tento kyslíkový produkt milujú aj muži! Kyslíkový sprej  sa od ostatných ” osviežovačov”  odlišuje nielen 12-násobkom kyslíka, ale  aj hydratačnou zložkou, ktorá má v testoch kozmetického použitia lepšiu hydratačnú schopnosť ako známa  hyalurónka. A robí to  bez toho, aby  naťahovala vodu  z ostatných oblastí!  A plus tuto látku, ako aj ostatné vám transportuje do pleti najväčší macher – kyslík! Kyslíkovým energetizujúcim sprejom sa postriekajte až v 2. kroku, nepoužívajte ho na  dočisťovanie, ale na hydratáciu, okysličenie, osvieženie a rozžiarenie pleti! Preto ho  niektoré vizážistky  používajú aj ako fixatér  make up-u, šetrne pleť postriekajú, prírodný  výťažok zo sedmokrásky  spraví svoju robotu!
Omladzujúci pleťový krém s aktívnym kyslíkom, 40 ml
Kyslíkové omladenie s maximálnou hydratáciou.  12x silnejší kyslík ako v iných vodných zložkách pochádza  z patentovanej technológie, použitej aj v kyslíkovej vode Oxywater- Niekedy vyskúšajte moje „orechové“ – kyslíkovú vodu Oxywater denne zvnútra  a kyslíkovú kozmetiku Oxy Addict denne zvonka. Asi 1% z vás  pri dennom používaní kyslíkového krému reaguje s jeho jednou zložkou – olejom z limetkových semiačo. Je to prírodné bielidlo proti pigmentovým škvrnám, v kombinácii s kyslíkom krásne vyrovnáva a zjednocuje tón pleti! Ak by vám robil tento olej problém, používajte našu kyslíkovú masku aj počas dňa v tenkej vrstve, ako krém, tá ho totiž neobsahuje.
Vyživujúca pleťová maska s aktívnym kyslíkom, 40 ml
Jej popis? Kyslík a prírodný botox( tak sa nazýva extrakt z plamatky zelenej) v jednom! Tento extrakt zmierni jemné vrásky a energiu z kyslíka, prenesenú do vzhľadu  vašej pleti môžete rozdávať. Jedna z vás  povedala: „Keď si natriem tento ružový zázrak, ako keby som sa fotila s filtrom.“ Ja osobne najviac ocením výsledok používania masky ráno. Používajte ju v naozaj tenkej vrstve ako krém, ako masku ju použite v hrubšej vrstve, a podľa pocitu a ďalšieho programu ju umyte, alebo iba odsajte papierovým obrúskom. V zime, keď som veľa  vonku, ju používam  namiesto denného krému, a na noc, vo vykúrenom prostredí použijem potom hydratačný omladzujúci kyslíkový krém.
Z existujúcej kozmetickej rady, ak by som musela vybrať iba dva MUST HAVE produkty, tak je to kyslíkový  energetizujuci sprej ( modrý)  a kyslíková maska ( ružova)
PS1: Ak vám niektorý produkt vytvára na pleti žmolky, dali ste  ho priveľa, alebo pleť nie je dostatočne vyčistená!
PS2: Veľmi  by som vám chcela prezradiť aké 2 nové kyslíkové produkty chystám, ale ešte nemôžem. Sľubujem však, že to budete vedieť prví.